Ana sayfa

SHENZHEN KAILITE OPTOELECTRONIC TECHNOLOGY CO., LTD

şirket Profili
Shenzhen KAILITE optoelektronik Teknoloji CO., LTD2009 yılında kurulmuş olan profesyonel bir led ekran üreticisi üretim, araştırma ve geliştirme ve satış. şirket Baiwang ikinci endüstriyel shenzhen çin bulunmaktadır.

Yedi yıllık çaba ve gelişmeden sonra, şimdi Çin'in önde gelen led ekran üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri haline geldik, Şirketin mevcut standart fabrika binaları ve birkaç iyi donanımlı modern otomatik montaj hattı.Yüksek hızlı yerleştirme makinesi 8 SONY, YMAHA hızına sahip yerleştirme makinesi, otomatik lehim pastası baskı ve profesyonel üretim ekipmanları bir dizi.

Kapalı tam renkli LED ekran (P2.5 、 P3 、 P3.91 、 P4 、 P4.81 、 P5 、 P6 、 P7.62 、 P10) ve dış mekan tam gibi bir dizi tam renkli LED ekran ürünümüz var. renkli LED ekran (P5 、 P6 、 P8 、 P10). Hem de

Taksi üstü led ekran gibi diğer bazı ürünler; reklam ekran led standı; Led Dj kabini vb.

Şirketin tek fikirli odaklanmak LED ekran ürünleri. Profesyonel üretim teknolojisi, üretim kalitesi. Ürünler geçti ISO9001, ISO2000 serisi uluslararası kalite standart sistem belgelendirme, yanı sıra FCC, ROHS, CE ve diğer uluslararası sanayi sertifikası. Ürünler AB ihraç edilmektedir, Amerika Birleşik Devletleri, malezya, Tayland, Vietnam, Güney Kore, güney ve Kuzey Amerika ve diğer ülkeler.

Kolej eğitim ve yönetim kadromuz% 80 , ve ulusal bir gelişmiş yönetim modeli var.İş geliştirme stratejisine göre şirketin satış departmanı, mühendislik departmanı, finans departmanı, pazarlama departmanı lojistik departmanı ve satış sonrası departmanı ve diğer alt sektörler

KAILITE'in hedefi, müşterilere istikrarlı kaliteli ürünler sunmaktır! Müşterilerinizin rahat etmesine izin verin.
Bu nedenle firmamızın sektördeki itibarı bu yıl çok iyi, biz de çok eski müşterilerimiz var. yani ihtiyaçlarınız varsa, sadece bize ulaşın! ve bize güvenin, sizi hayal kırıklığına uğratmayacağız!

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
2009 TEMMUZDE, SHENZHEN KAILITE OPTOELECTRONIC TECHNOLOGY CO., LTD, Shenzhen Çin'de kuruldu. Biz esas olarak üretim, araştırma ve geliştirme, LED ekran satışı yapmaktadır.

AĞGUST 2010'da, birkaç üretim hattı ve biraz daha fazla Smd ve diğer yerleştirme makineleri ekledik. Aynı yıl Dış Ticaret Departmanını kurduk ve yurtdışı pazarları genişletmeye başladık.

2012 yılında, Dış ticaret ekibimiz 20 kişiye kadar geliştirdi, Yıllık satış 30 milyon dolar ulaştı. Ürünler çoğunlukla Avrupa, Güney Amerika, Kuzey Amerika, Asya ve Orta Doğu'da bazı ülkelerde ihraç edilmektedir.
Ürün kalitesi ve istikrar nedeniyle aynı zamanda, biz iyi bir müşteri itibar kazandık.

Octomber 2013 yılında Firmamızın toplam alanı orijinal 1000 metrekareden şu andaki 3000 metrekareye genişletmiştir. Toplam çalışan sayısı 250 kişiye ulaşmıştır. Patronuz şöyle dedi: "Firmamız gelişme hızına göre listelenir" , Bu heyecan verici bir yıldı.

Mayıs 2014'te, 10 otomatik üretim makinesi tanıttı, üretim verimliliği büyük ölçüde geliştirildi. Üretim maliyeti düşürüldü, bu yüzden fiyat avantajımız var. Aynı yıl, yıllık satışlarımız 2000 milyon dolara ulaştı.

Nisan 2015'te, küçük sahada LED ekran pazarına girmeye başlıyoruz, bu geleceğin trendi. Dolayısıyla bu alanda çok şey var
Aynı zamanda birçok zorlukla karşılaştı, ancak başarıya giden tek yol budur

SHENZHEN KAILITE OPTOELECTRONIC TECHNOLOGY CO., LTD
SHENZHEN KAILITE OPTOELECTRONIC TECHNOLOGY CO., LTD
SHENZHEN KAILITE OPTOELECTRONIC TECHNOLOGY CO., LTD
SHENZHEN KAILITE OPTOELECTRONIC TECHNOLOGY CO., LTD
SHENZHEN KAILITE OPTOELECTRONIC TECHNOLOGY CO., LTD
SHENZHEN KAILITE OPTOELECTRONIC TECHNOLOGY CO., LTD
SHENZHEN KAILITE OPTOELECTRONIC TECHNOLOGY CO., LTD
1 2 3 4 5 6 7
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

İş türü

Üretici

Markalar : KAILITE

No. Çalışanları : 130~150

Yıllık satış : 5,000,000-10,000,000

Yıl kurulan : 2008

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin SHENZHEN KAILITE OPTOELECTRONIC TECHNOLOGY CO., LTD Sertifikalar Çin SHENZHEN KAILITE OPTOELECTRONIC TECHNOLOGY CO., LTD Sertifikalar Çin SHENZHEN KAILITE OPTOELECTRONIC TECHNOLOGY CO., LTD Sertifikalar Çin SHENZHEN KAILITE OPTOELECTRONIC TECHNOLOGY CO., LTD Sertifikalar